www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Благодаря ви, за добрите ви думи.


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Благодаря ви, за добрите ви думи.
tarkan1300
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 855
Дата на регистрация: 3-March 07



О о о о много ви благодаря, за добрите думи към моята особа. И се радвам че сте схванали смисъла на това което съм писал във форума на вестник АТАКА. Не ми пука, че след този първи постинг ще бъда БАННАТ, но това нека да ви напомня че не съм сляп, да не виждам всъшност какви сте. И да! светото ПРАВОСЛАВИЕ, е религията на бъдещето, а това в което вярвате е езическо, варварско и ретроградно. Сега схващате ли, каква ми е мисълта, езичнеци такива. smil4334a5f2e45cb.gif

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
tarkan1300
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 855
Дата на регистрация: 3-March 07



И от това което казвам ли се плашите? и така яростно скачате в защита на една доказана, упаднала религия като тенгрианството.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



А защо не махнеш тая ретроградна картинка, изобразяваща упадъчния езичник Атила? И защо не се откажеш от това отречено, упадъчно, езическо име Българин?
Да, без малко да забравя и руната на Азъ, тя също води своето начало от древната езическа писменост Куниг /думата "книга" произлиза именно от там/. Както сте я подкарали, направо пишете новата държава Мангалия с дата на основаване 2005-та по Грегорианския календар, или година Първа - вие, прогресивните ще решите по кого.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Таркане, искам да те питам съвсем по човешки: ти признаваш ли дядо си и прадяда си или си ги отрекъл, като смяташ, че твоя род води началото си от баща ти. И че преди него не е имало никой. И още нещо искам да питам. Кой и къде видя религиозна нетърпимост и фанатизъм в този сайт? Сигурно съм много тъп, но аз такова нещо и с микроскоп не успях да видя. Нетърпимост към циганите - да. Към юдеите, поклонниците на тъмния демон Йехова /да не се бъркат с евреите/ - да. Всъщност единствено към юдаизма лично аз изпитвам нетърпимост. Защото това е зла, кръвожадна и човеконенавистническа религия. Иначе към останалите проявяваме търпимост. Или някой се е подразнил, че сме обидили уважаваната мадам Йехова? Почвам да си мисля разни работи.


--------------------
PM
Top
tarkan1300
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 855
Дата на регистрация: 3-March 07



http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=2347.0

Отговорът ми до теб е тук Елтимире.
PM
Top
tarkan1300
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 855
Дата на регистрация: 3-March 07



Аз не се отричам от древените си пра-Български корени, Елтимире. Но виж, все пак, приеми че светата ПРАВОСЛАВНА вяра, е оцеляла на Българска земя, над 1200 г. и се е утвърдила като религя хранителница, и е редно поне да и се засвидетелства малко поне уважение. Гордея се че съм Българин, и няма сила която да ми скърши гордоста от този факт. Тук не съм се регистрирал, за да се заядам, или да нарушавам установеният ред в този форум. Просто го направих, защото гледам моя публикация, която стой най-отпред, и краси заглавната страница, и съм длъжен просто да отговоря на нея, за да се защитя. Това е просто мотиват ми, а не от някакви други подбуди. А това което го казваш, за ционистката политическа религия, юдаизам! мога да те уверя, че те подкрепям напълно.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Отговорих ти там. Само във форума на "Атака" не мога да ти отговоря, в атакисткия форум моето име е под забрана.


--------------------
PM
Top
po3ok
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 96
Дата на регистрация: 1-September 05



А пък аз, таркане, хиро мембъре, искам да те попитам твоя ник от анадолския певец ли си го взел, или от оня, езическия и деградирал военачалник? И как в оня,атакуващия форум се онтасят с теб по тоз случай, щото мен ме е гнус да проверя?

Аз се кръстих в Православна църква, при това в напълно съзнателна възраст и искрено вярвам в Христос и делото му. Обаче виждам, че учението на истинския Човек в отдавна е напълно изопачено! По тази причина Православието просто не ми стига, искам още Истина!
Ето за това ровя из дълбините на нашия велик и древен народ. И на този сайт има своеобразна лопата за целта.

Прости ако съм те обидил. И спести, моля те, приставката "пра". Древните Българи!
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Писанията във форума на "Атака" тръгнаха от темите, пускани от някакъв си "мишок", така се подписва. Та мишокът силно се възмутил от статия, писана от евреин и насочена конкретно срещу римо-католицизма. Мишокът също се възмущаваше от презрителното ни отношение към юдаизма, и към почитаното от тази тъмня вяра "божество" мадам Йехова. Обаче непрекъснато тръбеше, че ние пишем срещу "вярата на бащите ни". Та в задачата се пита коя е "отческата и майчината" вяра на мишока - католицизма или юдаизма. Защото в нито един случай не ставаше дума за Православие.
Допълнение. Миналата седмица на улицата ме срещна местният архиерейски наместник. Спря ме, за да ми благодари за статиите, насочени срещу сектата "Свидетели на Йехова" във вестник "Съпротива". Та сега питам: мишокът по-голям католик от папата ли иска да се пише или има и нещо друго?
Нямаше да се спирам така подробно на този случай, ако не бе крайно отрицателното отношение към нас, съчетано с толерирането на мишока във форума на в-к "Атака". И на флегмата, тоест г-н ФелдмЪршала. Но на тази личност, по-точно на това безличие ще се спра следващия път.


--------------------
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (po3ok @ Mar 3 2007, 10:37 PM)
А пък аз, таркане, хиро мембъре, искам да те попитам твоя ник от анадолския певец ли си го взел, или от оня, езическия и деградирал военачалник? И как в оня,атакуващия форум се онтасят с теб по тоз случай, щото мен ме е гнус да проверя?

Аз се кръстих в Православна църква, при това в напълно съзнателна възраст и искрено вярвам в Христос и делото му. Обаче виждам, че учението на истинския Човек в отдавна е напълно изопачено! По тази причина Православието просто не ми стига, искам още Истина!
Ето за това ровя из дълбините на нашия велик и древен народ. И на този сайт има своеобразна лопата за целта.

Прости ако съм те обидил. И спести, моля те, приставката "пра". Древните Българи!

И при мене е така.
PM
Top
Фaнaгория
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 101
Участник # 840
Дата на регистрация: 24-February 07



Тук под един от материалите имаше коментар-прозрение, че Исус сигурно е бил Тенгрианин. Понеже много четох Библията и Новия завет, преди да реша да се кръстя в Православието (на 26 години), реших, че макар Библията като четиво изобщо да не ми допада (не съм чела по-кръвожадни истории), Новият завет всъщност въплъщава друго послание, което приех със сърцето си.
Днес съм склонна да вярвам, че това послание е на Тангра.


--------------------
?????? ??????????????????.
?? ?????? ????????????????.
PM
Top
Хунор
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



QUOTE (Fanagoria @ Mar 6 2007, 04:22 PM)
Тук под един от материалите имаше коментар-прозрение, че Исус сигурно е бил Тенгрианин. Понеже много четох Библията и Новия завет, преди да реша да се кръстя в Православието (на 26 години), реших, че макар Библията като четиво изобщо да не ми допада (не съм чела по-кръвожадни истории), Новият завет всъщност въплъщава друго послание, което приех със сърцето си.
Днес съм клонна да вярвам, че това послание е на Тангра.

И аз съм кръстен още като бебе. Много въпроси свързани със световните религии са ме вълнували. Според мен вяра е състояние на душата. Има религии, който са донесли само зло на човечеството. Като юдейзма!
Интересуват ме тези който са донесли добро. Примерно Буда на санскрит означава: мъдър, просветен, знаеш. Всъшност Будизмът е религия а мъдростта. Смея да твърдя, че и той пройзлиза от нашата Небесната вяра(Тенгрианството)
Всички мъдреци на древноста са се стремяли към хармония и добро - Буда, Исус, Зороастър. А пък учението на Исус Ватикана го е извратила. Спомнете си колко хора са били избити от светата инквизиция.


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Фaнaгория
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 101
Участник # 840
Дата на регистрация: 24-February 07



Не знам дали ще сме живи когато се отворят библиотеките на Ватикана и други "мастити" вероизповедални. Да стане ясно какво крият и защо. Дано поне децата ни доживеят такова нещо.


--------------------
?????? ??????????????????.
?? ?????? ????????????????.
PM
Top
Янга
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



QUOTE
Юдеите са най-забележителният народ в световната история; изправяйки се пред дилемата “ – “ да бъдеш или да не бъдеш”, те напълно съзнателно предпочитат, каквото и да става, на всяка цена да бъдат; такава цена е радикалната фалшификация на природата, на всичко естествено, на всяка реалност на външния и вътрешния за човека свят. Те се откъсват от всички условия, при които някога е могъл да живее, при които някога е дръзвал да живее народът; от самите себе си те извеждат понятие, обратно на понятието естествени условия; последователно обръщат наопаки, превръщайки в неща, противоположни на тяхната естествена ценност и изопачавайки неизличимо религията, култа, морала, историята, психологията. С този феномен ние се срещаме отново: пропорциите несравнимо нарастват и все пак това си остава само копие – за разлика от “избраните народи” християнската църква не проявява и най-малка претенция към оригиналност. Ето защо еврейският народ са най-фаталния народ в световната история: те разпространяват сред човечеството толкова фалш, че и днес се случва християнинът да е настроен антиюдейски, без да разбира, че самият той е краен резултат от юдейството...

Параграф, който избрах от:
"Антихрист"
Фридрих Ницше
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Fanagoria @ Mar 6 2007, 01:52 PM)
Тук под един от материалите имаше коментар-прозрение, че Исус сигурно е бил Тенгрианин. Понеже много четох Библията и Новия завет, преди да реша да се кръстя в Православието (на 26 години), реших, че макар Библията като четиво изобщо да не ми допада (не съм чела по-кръвожадни истории), Новият завет всъщност въплъщава друго послание, което приех със сърцето си.
Днес съм склонна да вярвам, че това послание е на Тангра.

Не, Иисус не е бил Тенгрианин. той бил пратен да отърве юдеите от техния демон Йехова. За наш срам, самият юдаизъм индиректно е бил предизвикан от Тенгрианството. От един млад и неопитен жрец на Атон, който объркал заклинанията. Индиректното е, че култът към Атон в древния Египет бил създаден под силното влияние на Тенгрианството. В Православието обаче, по-точно в неговия български вариант можем да открием много Тенгриански черти.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020